10 lat minęło!

6 grudnia będziemy obchodzić jubileusz 10 lecia istnienia Fundacji PozyTYwka. Z tej okazji, chcemy podziękować WSZYSTKIM, którzy nas wspierali, od fazy pomysłu po jego realizację. Dziękujemy serdecznie darczyńcom, pracownikom, wolontariuszom, bez ich trudu i WIELKIEGO, POZYTYWNEGO SERCA, nie osiągnęlibyśmy tylu pozytywnych efektów!

Szczególne podziękowania należą się Instytucjom, za którymi stoją konkretni ludzie, które regularnie wspierają nasze pomysły na lepsze jutro: Urzędowi Miasta Wrocławia, Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego, Ministerstwu Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwu Zdrowia, Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego i wielu innym.

Nasze gorące podziękowania kierujemy także do naszych drogich Beneficjentów, dziękujemy za Wasze zaufanie i chęć zmieniania siebie i świata razem z nami.

Grajmy RAZEM kolejne 100 lat!!!

Magdalena Kot

Prezes Fundacji