Accessibility tools panel

Pomóżmy Markowi

 PomóżmyMijają kolejne lata jak dzięki Państwa ofiarności możemy pomóc Markowi w samodzielnym zdobywaniu świata. Widać ogromne efekty codziennej (dzięki Państwa wsparciu) rehabilitacji. Marek może samodzielnie chodzić, porozumiewa się z nauczycielami i rówieśnikami w szkole -od września uczęszcza do trzeciej klasy gimnazjum specjalnego. Dzięki Państwa wsparciu Marek nauczył się czytać! Czyta chętnie i bardzo cieszy się każdym kolejnym krokiem do samodzielności. W styczniu skończył 18lat – nadal jest pogodny, wesoły i bardzo towarzyski. a stałą rehabilitację traktuje jak najlepszą pracę. Chodzi na zajęcia FAR /Fundacja Aktywnej Rehabilitacji / gdzie uczy się techniki jazdy na wózku i miło spędza czas wśród rówieśników. Jak sam powiedział: „Chciałbym być mamo samodzielny”. I każdy rok oraz ciężka praca i Państwa wsparcie go do tego zbliża.
Poniżej krótka historia Marka i zdjęcia z jego codziennej pracy, które są żywym dowodem na to, że dzięki życzliwości innych każdy może być szczęśliwy! Powodzenia Marku, jesteśmy z Ciebie dumni!
„Skutkiem choroby nowotworowej u mojego syna jest: porażenie połowiczne prawej strony ciała – Marek nie chodzi samodzielnie (porusza się przy pomocy balkonika), upośledzenie aparatu mowy, duża wada wzroku, upośledzenie umysłowe stopnia umiarkowanego, dziecko zostało zarażone wirusem żółtaczki typu C (HCV+) i poddane pierwszemu etapowi leczenia interferonem.
Marek wymaga codziennej intensywnej i specjalistycznej pielęgnacji oraz stałej wieloletniej rehabilitacji. Kwota uzbierana w ten sposób będzie wykorzystana na leczenie, rehabilitację i rewalidację Marka. Będę mogła opłacić leczenie w specjalistycznych ośrodkach na terenie kraju, zabiegi operacyjne, leki, zakup materiałów niezbędnych do leczenia, codziennej pielęgnacji dziecka, zakup sprzętu ortopedycznego wspomagającego usprawnienie ruchowe (turnusy rehabilitacyjne oraz niezbędna, systematyczna rehabilitacja – ruchowa, ogólnorozwojowa, dogoterapia, hipoterapia).
Ponieważ wychowuję syna sama i nie otrzymuję żadnych innych świadczeń – utrzymujemy się tylko z mojego wynagrodzenia ze stosunku pracy, koszty leczenia jak również sprzętu rehabilitacyjnego są tak wysokie, że nie jestem w stanie ich pokryć.
Tylko dzięki Państwa pomocy będę mogła zapewnić Markowi lepsze i godniejsze życie.
Oboje z synem dziękujemy za każde otwarte dla nas serce.”
Mama Marka – Ewa Bogacz
Wszelkie wpłaty prosimy kierować na:
Fundacja PozyTYwka
ul. Gajowicka 164/1
53-150 Wrocław
Konto bankowe: Bank BGŻ: 03 2030 0045 1110 0000 0330 0670
Serdecznie dziękujemy za każdą pozyTYwną reakcję na nasz apel!
Jesteśmy szczęśliwi, że tak wiele osób po raz kolejny odpowiedziało na nasz apel. Bardzo dziękujemy za wielkie serce i mamy nadzieję, że wesprzecie Państwo nasze kolejne inicjatywy – by każdy mógł być szczęśliwy.

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Lubisz dźwięk PozyTYwki?

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Możesz sprawić by Pozytywka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami