Accessibility tools panel

Dominika Zachciał

Psycholożka
Dominika Zachciał

Z wykształcenia jestem psychologiem – tytuł magistra obroniłam na Uniwersytecie Wrocławskim.  Obecnie znajduję się  w trakcie kursu z psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin prowadzonej przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Ukończyłam również studia podyplomowe
z Terapii pedagogicznej z elementami arteterapii i przygotowaniem pedagogicznym, gdzie odbyłam praktyki z zakresu pracy z dzieckiem z dysfunkcjami, terapii indywidualnej, terapii grupowej, muzykoterapii.  Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Pracowni Rozwoju Anny Cieślik, w Domu Pomocy Społecznej, w Rodzinnym Domu Dziecka. W trakcie studiów odbyłam roczny wolontariat w Estonii, gdzie pracowałam z dziećmi oraz z osobami dorosłymi o różnym stopniu niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej.

Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromną radość i satysfakcję. Obserwowanie procesu twórczego u  młodych osób, sprawia, że nigdy się nie nudzę i ciągle uczę się czegoś nowego. Podczas warsztatów, stawiam przede wszystkim na wymianę doświadczeń i pomysłów w atmosferze bezpieczeństwa i wzajemnej życzliwości.

Prywatnie, jestem szczęśliwą właścicielką 2-leniej suczki Tuuli, z którą uwielbiam spędzać każdą wolną chwilę.

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Lubisz dźwięk PozyTYwki?

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Możesz sprawić by Pozytywka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami