Lala dla Szpitala

LalaTo kolejny cykliczny program Fundacji PozyTYwka.

Nasza Fundacja współpracuje zarówno z przedstawicielami biznesu, jak i osobami prywatnymi poprzez ułatwianie kontaktu i wskazywanie osób najbardziej potrzebujących. Tym razem podjęła się zadania zorganizowania zbiórki zabawek na dziecięce oddziały szpitalne, a wszystko pod hasłemLALA DLA SZPITALA.

To jak trudną – nie tylko dla małego pacjenta, ale i całego jego otoczenia – jest sytuacja pobytu w szpitalu, wie większość rodziców. Zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej akcji polegającej na zbieraniu zabawek.

Zależy nam na zebraniu zabawek, które nie tylko ułatwią pobyt dziecka w szpitalu, ale również, wpływając pozytywnie na jego samopoczucie, przyspieszą powrót do zdrowia. Najbardziej zależy nam na zebraniu rzeczy takich jak: kredki, bloki, malowanki, klocki, zabawki plastikowe. Chociaż wszelkie inne formy pomocy będą również bardzo mile widziane.

Pomóżmy dzieciom szybciej wrócić do domu!

W 2011 roku wręczyliśmy zebrane zabawki małym Pacjentom z Wojewódzkiego Szpitala Sopecjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu (Oddział Pediatrii i Oddział Kardiologii Dziecięcej) oraz po raz kolejny Pacjentom z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul Kasprowicza we Wrocławiu. Dodatkowo zabawki, które z różnych przyczyn nie mogły znajdować się na oddziałach szpitalnych za pośrednictwem MOPS’u przekazaliśmy potrzebującym dzieciom z Wrocławia. Dziękujemy!!!