O PozyTYwce

Fundacja PozyTYwka powstała przy Centrum  SUPER-ego .

Po co? By nieść pozytywne emocje, by rozsiewać optymizm, wiarę, szczęście i dobrą energię. Po to i by te wartości zaszczepiać w ludziach.

Dla nas to właśnie człowiek jest najważniejszy: jego wewnętrzna harmonia, samoakceptacja, czyli – jak to nieraz określają psychologowie – jego dobrostan psychiczny.

Jesteśmy do dyspozycji zawsze, gdy w życiu dzieje się coś niepokojącego. Gdy nad głową gromadzą się czarne chmury i gdy nie wiadomo, jak je rozpędzić. Powstaliśmy, aby pomagać, aby dodawać pewności siebie i wytrwałości w dążeniu do założonych celów, w drodze do marzeń.

My wiemy, jak należycie troszczyć się o zdrowie psychiczne i wewnętrzną równowagę. Swą pracą udowadniamy, że szczęście należy się każdemu, a jego osiągnięcie to często kwestia właściwego podejścia, mądrej rozmowy, czy wreszcie wiedzy i pomocy doświadczonych fachowców.

Chcemy upowszechnić świadomość, że pomoc psychologiczna czy profesjonalna psychoedukacja powinny być naturalnym wyborem każdego człowieka w naszych trudnych, ale i jakże ciekawych czasach.

PozyTYwka istnieje dla ludzi, którzy wierzą w szczęśliwe życie.
PozyTYwka istnieje dla Ciebie!

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami