Accessibility tools panel

O PozyTYwce

Fundacja PozyTYwka powstała przy Centrum  SUPER-ego .

Po co? By nieść pozytywne emocje, by rozsiewać optymizm, wiarę, szczęście i dobrą energię. Po to i by te wartości zaszczepiać w ludziach.

Dla nas to właśnie człowiek jest najważniejszy: jego wewnętrzna harmonia, samoakceptacja, czyli – jak to nieraz określają psychologowie – jego dobrostan psychiczny.

Jesteśmy do dyspozycji zawsze, gdy w życiu dzieje się coś niepokojącego. Gdy nad głową gromadzą się czarne chmury i gdy nie wiadomo, jak je rozpędzić. Powstaliśmy, aby pomagać, aby dodawać pewności siebie i wytrwałości w dążeniu do założonych celów, w drodze do marzeń.

My wiemy, jak należycie troszczyć się o zdrowie psychiczne i wewnętrzną równowagę. Swą pracą udowadniamy, że szczęście należy się każdemu, a jego osiągnięcie to często kwestia właściwego podejścia, mądrej rozmowy, czy wreszcie wiedzy i pomocy doświadczonych fachowców.

Chcemy upowszechnić świadomość, że pomoc psychologiczna czy profesjonalna psychoedukacja powinny być naturalnym wyborem każdego człowieka w naszych trudnych, ale i jakże ciekawych czasach.

PozyTYwka istnieje dla ludzi, którzy wierzą w szczęśliwe życie.
PozyTYwka istnieje dla Ciebie!

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Lubisz dźwięk PozyTYwki?

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Możesz sprawić by Pozytywka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami