Przekaż Fundacji 1,5% podatku! – Robisz mały gest, a stajesz się częścią czegoś naprawdę WIELKIEGO

1,5% Twojego podatku ma WIELKĄ MOC. To pieniądze, o których znaczeniu Ty decydujesz. Dzięki temu, zamiast do skarbu Państwa, kwota ta trafi do Organizacji Pożytku Publicznego.

W 2023 r. podatnicy przekazują 1,5% zamiast 1%. Ta zmiana związana jest z podatkową rewolucją, która miała miejsce na początku 2022 r. Dlatego tym bardziej ważna jest Wasza pamięć i aktywność!

Kto może przekazać 1,5% podatku dla OPP?

1. Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych (w tym m.in. podatnicy uzyskujący dochody z odpłatnego zbycia papierów wartościowych).
  2. Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.
  3. Podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.
  4. Emeryci, jeśli samodzielnie wypełnią formularz PIT-37 lub wykorzystają dedykowany specjalnie dla nich i dla 1,5% PIT-OP.

Przekazanie 1,5% podatku jest bardzo proste! Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nazwę Organizacji Pożytku Publicznego wraz z numerem KRS. Nie jest to związane z żadnymi kosztami.

Cieszymy się, że dzięki Tobie mamy tak wielką MOC pomagania i dziękujemy, że tworzysz to wyjątkowe miejsce razem z nami. PAMIĘTAJ! Twoje 1,5% to realne liczby, które są naszą siłą!

Przekaż Fundacji 1,5% i pomóż nam pomagać!

Dziękujemy! 🙂