Accessibility tools panel

MMA – dla każdego?!

sztuki walkiMMA (Mixed Martial Arts) to mieszane sztuki walki; dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni).

Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała.

W okresie kształtowania się mieszanych sztuk walki współzawodniczyli ze sobą przedstawiciele rozmaitych stylów. Zawodnicy kilku z nich okazali się bardziej predestynowani od innych do odnoszenia sukcesów w MMA. Bokserzy i kick-boxerzy mieli tendencję do dominacji w uderzeniach, zapaśnicy i judocy w obaleniach, zaś przedstawiciele brazylijskiego jiu-jitsu dominowali w parterze.

W rezultacie większość zawodników MMA można przypisać do jednej z trzech kategorii: „parterowiec”, „zapaśnik” i „uderzacz”. Obecnie, dzięki treningowi przekrojowemu, większość czołowych zawodników MMA jest skuteczna we wszystkich trzech płaszczyznach, osiągając wysoki stopień wszechstronności.

Jeżeli masz mniej niż 25 lat i chcesz przyjemne i pasjonująco spędzić sztuki walki 1czas – przyjdź na trening MMA!

Fundacja PozyTYwka i Klub Puncher Wrocław zapraszają na treningi sportów walki, w ramach programu „Sport Free of Drugs”.

Zaczynamy od 7 stycznia 2016 w każdy poniedziałek i czwartek od godz. 16:00 do 18:30.

Treningi będą prowadzone przez trenującego terapeutę uzależnień oraz trenera sportów walki.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu

71 338 30 03

Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekaj!

Zapraszamy serdecznie.

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Lubisz dźwięk PozyTYwki?

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Możesz sprawić by Pozytywka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami