Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą specjalistów z zakresu psychologii, psychiatrii, pedagogiki i socjologii i pokrewnych nauk humanistycznych. Są wśród nas również pasjonaci zupełnie innych obszarów życia – artyści plastycy, muzycy, fizjoterapeuci, informatycy, fizjoterapeuci, rękodzielnicy i wielu innych. Łączy nas chęć wykorzystania naszych kompetencji i pasji dla szerzenia idei niesienia pomocy, dzielenia się i wspierania tych, którzy nas potrzebują. Stanowimy zgrany zespół, który za swoje najważniejsze zadanie stawia sobie otoczyć kompleksową opieką każdego, kto trafi pod nasze skrzydła. Szukamy w sobie tego, co najlepsze i z radością odnajdujemy to w innych ludziach – w naszych podopiecznych i współpracownikach.

Rada Fundacji:

Katarzyna Fura – psycholog i psychoterapeuta w jednym, kobieta działająca efektywnie i skutecznie zarazem. Od kilkunastu lat prowadzi własną firmę.

Kazimierz Ździebło – psycholog, psychoterapeuta, superwizor i trener. Fachowiec, który z dużym powodzeniem łączy dwa odległe światy: psychoterapię i biznes.

Zarząd Fundacji:

Prezes Zarządu
Anna Kulbińska – psycholożka kliniczna,  specjalista terapii uzależnień, psychoterapeutka psychodynamiczna. Od wielu lat nasz bardzo inspirujący współpracownik, stale rozwija i podnosi swoje kompetencje, nie boi się wyzwań!

Wiceprezes Zarządu
Agnieszka Fliska – fizjoterapeutka, agent nieruchomości, podróżniczka i miłośniczka sportów ekstremalnych. Kobieta o wielu talentach, nieustająco rozwijająca je u siebie i innych.

Sekretarz zarządu
Jerzy Porębski – muzyk, waltornista, nauczyciel w szkole muzycznej, od lat związany z Operą Wrocławską.