Accessibility tools panel

PODZIEL SIĘ POZDROWIENIEM. WYSYŁAMY POCZTÓWKI!

podziel-sie-1Dziś Dzień Listonosza! Okazja w sam raz, by zainaugurować akcję „Podziel się pozdrowieniem.” Zapraszamy Was serdecznie do udziału w bardzo pozytywnej inicjatywie. Lubicie dostawać kartki pocztowe, takie prawdziwe- pachnące klejem ze znaczka i papierem? Jeśli tak to mamy dla Was propozycję. Pocztówki z pozdrowieniami!

Co zrobić?

1. Wyślij nam swój adres e-mail, który zostanie umieszczony na Liście Życzliwości wraz z innymi adresami. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza.http://bit.ly/pozdrowienia Wypełnienie go da pewność, że otrzymasz kartkę, ale Twoje dane osobowe nie zostaną wykorzystane do innych celów. Formularze można do nas nadsyłać do 14 listopada.

2. Czekaj na wyniki losowania. Spośród wysłanych do nas adresów e-mail będziemy losować pary. Każda osoba z pary otrzyma adres e-mail , pod który wyśle swój adres pocztowy potrzebny do wysłania „prawdziwej kartki”. Wyniki losowania będą znane 15 listopada, wtedy przekażemy adresy e-mail w wybranych parach. Skontaktuj się ze swoją Parą od Pozdrowień i wymieńcie się adresami do korespondencji.

3. Wyślij pocztówkę do swojej pary tak, by dotarła 21 listopada w Dzień Życzliwości.

4. Czekaj na kartkę dla Ciebie. Od 21 listopada zaglądaj do skrzynki  pocztowej, znajdziesz tam wyczekaną pocztówkę od Twojej życzliwej Pary od Pozdrowień.

To wszystko! Tak mało wysiłku, a dużo przyjemności.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

http://www.facebook.com/events/340755416070396/

Regulamin akcji http://www.fundacjapozytywka.org.pl/opozytywce/regulamin

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Lubisz dźwięk PozyTYwki?

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Możesz sprawić by Pozytywka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami