Wszystkie Kolory TĘCZY

LOGOTYP TęczaZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY W WIEKU 60+

NA KONTYNUACJĘ I NOWE ROZDANIE W RAMACH PROJEKTU

WSZYSTKIE KOLORY TĘCZY

Zapraszamy na warsztaty z lekarzem neurologiem, dr Milczarkiem, 9 grudnia,  w środę o godz. 15:00 – 17:00 przy ul. Gajowickiej 164/1, siedziba Fundacji. Warsztaty będą dotyczyły skutecznej profilaktyki zaburzeń neurologicznych w starczym wieku, np. udarów mózgu czy otępień. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Zapraszamy na zajęcia gimnastyki w wodzie, już od 11 września, w piątki o godz. 11:00 i 11:45, basen przy ul. Lakierniczej 24.

Zapraszamy na zajęcia yogi dla seniorów, już od 10 września, w czwartki o godz. 9:30 przy ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro.

Zapraszamy na zajęcia komputerowe, które odbywają się od 21 września, w poniedziałki, o godz. 9:00. Zajęcia odbywają się w siedzibie SEKTORA III, ul. Legnicka 65.

WSZELKIE  INFORMACJE:

WSZYSTKIE DZIAŁANIA SĄ BEZPŁATNE!

Fundacja PozyTYwka

ul. Gajowicka 164/1