Accessibility tools panel

Kazimierz Ździebło

Założyciel Fundacji
Kazimierz Ździebło

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent Psychologii oraz Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Ukończył Szkołę Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Posiada certyfikat Socjoterapeuty i Superwizora socjoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego a także Certyfikat I oraz II stopnia Trenera Treningu Grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej.

Pracował w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrii W Krośnicach, gdzie prowadził terapię indywidualną i grupową. Prowadzi terapię osób cierpiących z powodu depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, nerwic, lęków, natręctw, problemów wieku dojrzewania, psychosomatyki, osób znajdujących się w kryzysie oraz po stresie pourazowym. Pomaga osobom w rozwoju indywidualnym. Pracuje z parami przeżywającymi problemy małżeńskie.

Jest trenerem treningu grupowego i biznesowego. Od wielu lat prowadzi szkolenia, treningi i warsztaty z zakresu umiejętności psychologicznych. Specjalizuje się w treningach z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, motywowania, budowania zespołu, asertywności, kreatywności, kompetencji społecznych, rozwiązywania konfliktów i kierowania ludźmi. Zajmuje się również doradztwem personalnym.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się współpracując z redakcjami czasopism branżowych, z Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem SWPS, Wyższą Szkołą Zarządzania “Edukacja” we Wrocławiu oraz Wyższą Szkołą Bankową.
Jest fundatorem Fundacji PozyTYwka i zasiada w jej Radzie. Jest prezesem Fundacji faceci.pl
Główne obszary zainteresowania to: rozwój osobisty człowieka, relacje pomiędzy męskością i kobiecością w indywidualnym rozwoju, rozwiązywanie konfliktów, asertywna komunikacja, zaburzenia osobowości.

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Lubisz dźwięk PozyTYwki?

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Możesz sprawić by Pozytywka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami