Accessibility tools panel

Magdalena Kot

Koordynatorka projektów, psychoedukatorka
71 338 30 03
Magdalena Kot

Z wykształcenia jestem pedagożką, socjoterapeutką i doradczynią zawodową a z pasji edukatorką i trenerką grup w niemal każdym wieku.

Prowadzę warsztaty szkolne, szkolenia biznesowe, zajęcia psychoedukacyjne, grupy socjoterapeutyczne i indywidualne poradnictwo dla dzieci i rodziców. Wśród realizowanych przeze mnie działań dominują zagadnienia komunikacji i budowania relacji, samowiedzy, osobistej skuteczności, kreatywności i radzenia sobie ze stresem. Szczególnym moim konikiem jest stres, stresuję się też bardzo dobrze.

W swojej pracy wykorzystuję autorskie programy zajęć, by móc dynamicznie i twórczo realizować potrzeby uczestników.
Jako entuzjastka recyklingu, plastyki, żeglarstwa, literatury oraz gier planszowych i RPG, staram się łączyć pasję z pracą i zachęcać do tego innych. Stawiam przede wszystkim na wydobywanie potencjału swoich podopiecznych i wspólne odnajdywanie tego, co w nich najlepsze.
Jestem przekonana, że nauka nie polega na uczeniu innych, ale uczeniu się od siebie wzajemnie, a rozwój to proces, w którym bierzemy udział nieustannie, również dbając o rozwój innych. Koncentrując się na rozwijaniu umiejętności, moją pracę szkoleniową i edukacyjną opieram o solidną wiedzę podaną w przystępnej i interesującej formie i przyprawioną szczyptą intuicji i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby grupy.

Kocham morze, zwierzęta i pomidory oraz suche żarty, podobno jestem w nich całkiem niezła (w żartach, nie w pomidorach).

Lubisz dźwięk PozyTYwki?
Zostań Wolontariuszem

Lubisz dźwięk PozyTYwki?

Możesz sprawić by PozyTYwka grała dla każdego potrzebującego

Możesz sprawić by Pozytywka grała dla każdego potrzebującego

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami

Dołącz do nas w social media i graj razem z nami