Monika Salwach

Logopeda, terapeutka integracji sensorycznej
Monika Salwach

Logopeda, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej II stopnia, terapeuta metody Warnknego, magister filologii słowiańskiej. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako logopeda i nauczyciel. Pracowała w szkole integracyjnej, przedszkolach oraz w ośrodku zdrowia.

W pracy wykorzystuję elementy integracji sensorycznej oraz metody krakowskiej. Bazuję na całościowym wspieraniu rozwoju dziecka, rozwijaniu indywidualnych zdolności, wzmacnianiu słabych stron.

Z Fundacją PozyTYwka współpracuje w ramach projektu „Zatrzymać FAS” udzielając wsparcia i wskazówek opiekunom oraz prowadząc specjalistyczne konsultacje dla dzieci. Wspiera także swoimi działaniami uchodźców z Ukrainy korzystających z pomocy Fundacji.